JSMEINLINE.CZ GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ JSMEINLINE.CZ/NALEDE/ +420 736 683 605

Nejčastější otázky a odpovědi

Níže jsme pro Vás připravili odpovědi na Vámi nejčastěji kladené dotazy

OBECNÉ INFORMACE:

Jak se mohu na sportovní kemp přihlásit?

Vyberete si termín a lokalitu, které Vám nejvíce vyhovují, a vyplníte přihlášku přes webový formulář. Jiné přihlášení není možné. Na email Vám následně přijde potvrzení přihlášky a platební pokyny.

Co znamená MULTI, INLINE, GYM nebo BIKE kemp?

Každý náš tábor je multisportovní – děti si vyzkouší přes 10 sportů za týden. Na těchto táborech je rozdíl v tom, že každý den alespoň na hodinu bruslíme na in-line, cvičíme gymnastiku nebo jezdíme na kole. Inline brusle a kola naleznete pouze na kempech k tomu zaměřených – jinde ne.

Jaké dokumenty je potřeba odevzdat při nástupu na tábor?

Kopii kartičky pojištěnce
Potvrzení způsobilosti od lékaře (máme k dispozici vzorový formulář v případě, že lékař nemá vlastní) – ke stažení
Prohlášení o bezinfekčnosti dítěte – ke stažení
Informovaný souhlas – ke stažení

V kolik má dítě přicházet a odcházet z tábora?

Na tábor je možné přicházet každý den mezi 7:00 – 8:30 a odchod je mezi 16:30 – 17:00. V případě příchodu a odchodu v jiných časech se prosím domluvte s hlavním vedoucím daného táboru.

Na BABY kemp je příchod dětí posunut mezi 8:00-8:30 a odchod je mezi 16:00-16:30.

Může být moje dítě ve skupině s kamarádem, sourozencem?

Ano, určitě to možné je. Děti jsou automaticky rozdělené do skupin na základě věku. Pokud si budete přát změnu, stačí se domluvit první den kempu s hlavním vedoucím.

VYBAVENÍ:

Co všechno musí mít dítě s sebou?

Vše je napsáno v přihlášce v souboru: Co na tábor – sportovní kempy
Sportovní oblečení včetně obuvi dovnitř i na ven, láhev na pití, čepice. V den návštěvy koupaliště plavky, ručník, opalovací krém.

Mohou si děti nechávat věci v zázemí tábora i přes noc?

Ano, děti si mohou v zázemí nechávat veškeré oblečení i vybavení po celou dobu tábora.

Můžeme si vypůjčit sportovní vybavení?

Veškeré sportovní vybavení bude pro děti na kempu k dispozici. Výjimku tvoří pouze inline a bike kemp. Na inline kempu je potřeba mít vlastní brusle, helmu a chrániče. Pokud cokoliv z toho nemáte, napište nám prosím na info@sportovnikempy.com. Na Bike kemp Třebešín potřebujete vlastní horské kolo, to se u nás půjčit nedá.

Děti si mohou přinést i vlastní vybavení (např. raketu na tenis, florbalku, rukavici na baseball atd…). Program kempu rodiče obdrží emailem nejpozději týden před zahájením.

PLATEBNÍ ÚDAJE:

Do kdy je nutné tábor uhradit?

Tábor je nutné uhradit do 14ti dnů od vytvoření přihlášky – viz storno podmínky. V opačném případě Vás budeme informovat emailem nebo telefonicky. V případě platby přes zaměstnavatele nebo z jiných závažných důvodů se dá platba po domluvě posunout.

Je možná platba tábora přes zaměstnavatele?

Ano, platba přes zaměstnavatele je možná. Napište nám na info@sportovnikempy.com, jak by měla vypadat faktura, a my Vám ji upravíme dle potřeby.

Co mám dělat, pokud mi při vytvoření přihlášky nepřijde e-mail s platebními pokyny?

Při zadávání a vytváření přihlášky může dojít k chybě (nejčastější chybou je překlep u e-mailové adresy, proto nemá kam e-mail dorazit). Po přihlášení si zkontrolujte e-mail a pokud do druhého dne nedorazil e-mail s platebními a dalšími pokyny, kontaktujte nás na info@sportovnikempy.com nebo na tel. 736 683 605.

Musím zadávat k platbě tábora variabilní symbol?

Ano, variabilní symbol je nutný k platbě zadat, aby se platba spojila s přihláškou. Variabilní symbol je číslo vaší přihlášky (např. 119600), ne číslo faktury!

Mohu dostat slevu na sourozence?

Bohužel slevy na sourozence neposkytujeme.

Co mám dělat, pokud zjistím, že se mi objednaný termín tábora nehodí a potřebuji ho změnit?

Pokud se Vám změní plány na léto a potřebujete jiný termín kempu, stačí nám napsat e-mail. Pokud vše budeme řešit s dostatečným předstihem a na náhradním termínu bude volná kapacita, rádi Vám přihlášku přesuneme. Není nutné přihlášku rušit a tvořit novou.

OSTATNÍ:

Je možné zajistit náhradní stravu?

Náhradní stravu v případě zvláštní diety nezařizujeme. Ale děti si mohou nosit vlastní jídlo s sebou. Nebo Vám dáme kontakt na místo, kam chodíme na obědy, a můžete si zvláštní jídlo zařídit přímo tam.

Na koho se mohu obrátit s žádostí o pomoc, informace, atd., co jsem nenašel zde?

Pokud budete potřebovat jakékoliv další informace o sportovních kempech, napište nám kdykoliv email na info@sportovnikempy.com nebo volejte na 736 683 605 (nejlépe mezi 9:00 – 15:00) – rádi Vám pomůžeme s obecnými dotazy. V průběhu sportovního kempu je lepší obrátit se přímo na Vašeho hlavního vedoucího – číslo obdržíte emailem před začátkem kempu.