JSMEINLINE.CZ GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ JSMEINLINE.CZ/NALEDE/ +420 736 683 605

Nejčastější otázky a odpovědi

Níže jsme pro vás připravili odpovědi na vámi nejčastěji kladené dotazy

OBECNÉ INFORMACE:

Jak se mohu na sportovní kemp přihlásit?

Vyberete si termín a lokalitu, které Vám nejvíce vyhovují, a vyplníte přihlášku přes webový formulář. Jiné přihlášení není možné. Na email Vám následně přijde potvrzení přihlášky a platební pokyny.

Co znamená INLINE, Gymnastický nebo BIKE kemp?

Každý náš tábor je multisportovní – děti si vyzkouší přes 10 sportů za týden. Na těchto táborech je rozdíl v tom, že každý den alespoň na hodinu bruslíme na in-line, cvičíme gymnastiku nebo jezdíme na kole. Inline brusle a kola naleznete pouze na kempech k tomu zaměřených – jinde ne.

Jaké dokumenty je potřeba odevzdat při nástupu na tábor?

Kopii kartičky pojištěnce
Potvrzení způsobilosti od lékaře (máme k dispozici vzorový formulář v případě, že lékař nemá vlastní) – ke stažení
Prohlášení o bezinfekčnosti dítěte – ke stažení
Informovaný souhlas – ke stažení

V kolik má dítě přicházet a odcházet z tábora?

Na tábor je možné přicházet každý den mezi 7:00 – 8:30 a odchod je mezi 16:30 – 17:00. V případě příchodu a odchodu v jiných časech se prosím domluvte s hlavním vedoucím daného táboru.

Může být moje dítě ve skupině s kamarádem, sourozencem?

Ano, určitě to možné je. Stačí se domluvit první den kempu s hlavním vedoucím.

VYBAVENÍ:

Co všechno musí mít dítě s sebou?

Vše je napsáno v přihlášce v souboru: Co na tábor – sportovní kempy
Sportovní oblečení včetně obuvi dovnitř i na ven, láhev na pití, čepice. V den návštěvy koupaliště plavky, ručník, opalovací krém.

Mohou si děti nechávat věci v zázemí tábora i přes noc?

Ano, děti si mohou v zázemí nechávat veškeré oblečení i vybavení po celou dobu tábora.

Můžeme si vypůjčit sportovní vybavení?

Veškeré sportovní vybavení bude pro děti na kempu k dispozici. Výjimku tvoří pouze inline a bike kemp. Na inline kempu je potřeba mít vlastní brusle, helmu a chrániče. Pokud cokoliv z toho nemáte, napište nám prosím na info@sportovnikempy.com. Na Bike kemp Třebešín potřebujete vlastní horské kolo, to se u nás půjčit nedá.

Děti si mohou přinést i vlastní vybavení (např. raketu na tenis, florbalku, rukavici na baseball atd…). Program kempu rodiče obdrží emailem nejpozději týden před zahájením.

PLATEBNÍ ÚDAJE:

Do kdy je nutné tábor uhradit?

Tábor je nutné uhradit do 14ti dnů od vytvoření přihlášky – viz storno podmínky. V opačném případě Vás budeme informovat emailem nebo telefonicky. V případě platby přes zaměstnavatele nebo z jiných závažných důvodů se dá platba po domluvě posunout.

Je možná platba tábora přes zaměstnavatele?

Ano, platba přes zaměstnavatele je možná. Napište nám na info@sportovnikempy.com, jak by měla vypadat faktura, a my Vám ji upravíme dle potřeby.

Co mám dělat, pokud mi při vytvoření přihlášky nepřijde e-mail s platebními pokyny?

Při zadávání a vytváření přihlášky může dojít k chybě (nejčastější chybou je překlep u e-mailové adresy, proto nemá kam e-mail dorazit). Po přihlášení si zkontrolujte e-mail a pokud do druhého dne nedorazil e-mail s platebními a dalšími pokyny, kontaktujte nás na info@sportovnikempy.com nebo na tel. 736 683 605.

Musím zadávat k platbě tábora variabilní symbol?

Ano, variabilní symbol je nutný k platbě zadat, aby se platba spojila s přihláškou. Variabilní symbol je číslo vaší přihlášky (např. 119600), ne číslo faktury!

Mohu dostat slevu na sourozence?

Bohužel slevy na sourozence neposkytujeme.

OSTATNÍ:

Je možné zajistit náhradní stravu?

Náhradní stravu v případě zvláštní diety nezařizujeme. Ale děti si mohou nosit vlastní jídlo s sebou. Nebo Vám dáme kontakt na místo, kam chodíme na obědy, a můžete si zvláštní jídlo zařídit přímo tam.

Na koho se mohu obrátit s žádostí o pomoc, informace, atd., co jsem nenašel zde?

Pokud budete potřebovat jakékoliv další informace o sportovních kempech, napište nám kdykoliv email na info@sportovnikempy.com nebo volejte na 736 683 605 (nejlépe mezi 9:00 – 15:00) – rádi Vám pomůžeme s obecnými dotazy. V průběhu sportovního kempu je lepší obrátit se přímo na Vašeho hlavního vedoucího – číslo obdržíte emailem před začátkem kempu.