JSMEINLINE.CZ GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ JSMEINLINE.CZ/NALEDE/ +420 736 683 605

Řekli o nás

Pětiletá dcera byla na in-linovém kempu velmi spokojená, rychle si našla nové kamarády, vyzkoušela řadu nových sportů a díky všímavému přístupu trenérů i celkem snadno překonala odloučení, které první den trochu dělalo problém. Všechny další dny se velmi těšila a vracela se tak nadšená, že jsem ji ještě v druhé polovině prázdnin přihlásila na další tábor. Poté si ještě vyžádala zápis do podzimního kurzu bruslení a nyní chodíme na in-liny spolu. Moc děkujeme za skvělé prázdninové zážitky a těšíme se na příští léto!

Hana Martincová - maminka Janičky

Byl to nejlepší kemp ze všech na kterých jsem byl. Chtěl bych moc poděkovat trenérkám Nikče a Káje. Bylo to moc super.

Tobias Jarolím, 11 let

Deniska se před kempem bála, protože nikoho neznala a nedokázala si představit co ji čeká. Ale už po prvním dnu si našla kamarády a celou cestu domů mi plná nových zážitků vyprávěla co všechno dělala. Hodně ji bavila lukostřelba a jízda na in-line bruslích. Dokonce po skončení kempu začala dobrovolně každé ráno pravidelně cvičit. Příští rok se jistě zúčastní znovu, moc děkujeme.

Martin Klípa - tatínek Denisky

Můj syn Adam a synovec Martin se zúčastnily prázdninového kempu Strahov 18.-22.7.2022. Byl to jejich už čtvrtý kemp. Moc si to užili. Organizace a hlavně sportovní aktivity máte na skvělé profesionální úrovni. Kluci se vždy hrozně těší, že potkají nové kamarády a trenéry.

Michaela Jaroušová - maminka Adama

Součástí Olympijského parku v Plzni 2016 byl i projekt sportovních příměstských táborů a kempů, který perfektně zapadl do konceptu celého parku. Cílem bylo propojit různé sportovní kluby s dětmi, které tak měly možnost seznámit se s celou škálou sportů. Dle ohlasů od klubů, rodičů i samotných dětí byl tento projekt úspěšný a počítáme s jeho zařazením i při následujících sportovních akcích.

Organizační tým Olympijského parku v Plzni 2016

Zuzka byla na sportovním táboře poprvé a jednotlivé sporty jí moc bavily. Z celého programu jí nejvíce zaujala lukostřelba a inline bruslení. Bruslení jí dokonce oslovilo natolik, že se mu začala věnovat častěji při pravidelných trénincích v rámci kroužku bruslení. Těšíme se na příští rok 🙂

Jiří Doležal - tatínek Zuzky

Styl, pojetí a organizace příměstského tábora byla naprosto úžasná. Dcera se každý den vracela velmi spokojená a příjemně unavená. Instruktoři dle jejího názoru byli SUPER!!!! Určitě si to letos nenechá opět ujít. Všem moc děkuji za ochotu a pozitivní přístup.

Kamila Ponikelská - maminka Gabriely

Děkujeme za skvělý program pro našeho Filípka!!!! Skvělá organizace, dokonalý program a každý den nadšení z nových sportovních aktivit!!! Těšíme se na další akce s vámi!!!!

Olga Kaucká - maminka Filipa