JSMEINLINE.CZ GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ JSMEINLINE.CZ/NALEDE/ +420 736 683 605

O sportovních příměstských táborech

Hlavní cíl

První kempy se sportovní tematikou vznikly již v roce 2015, kdy jsme poprvé uchopili myšlenku multisportovního programu. V následném roce jsme tento koncept představili jako součást olympijského parku v Plzni při Olympijských hrách v Riu 2016. Děti si zde měly možnost na jednom místě a v krátkém čase vyzkoušet širokou škálu sportovních aktivit představovaných sportovními kluby. 

Naším cílem je tedy seznámit děti během pěti dní s více jak 10 tradičními i méně známými sporty, které si aktivně vyzkouší. Jednotlivými sportovními disciplínami je provedou profesionální instruktoři a trenéři věnující se sportovní specializaci. 

Pestrost sportovního programu se liší v závislosti na zvolené lokalitě

Hledáme sportovní předpoklady 

Nedílnou součástí našich táborů je i testování pohybových předpokladů, jejichž vyhodnocením jsme schopni odhadnout nejvhodnější skupinu sportů, pro které má konkrétní dítě předpoklady či nadání. Více informací v příloze testování

Hrajeme si s legendami i současnými hrdiny sportu 

Naší snahou je děti seznámit se sportem nejen prakticky, ale do jisté míry i teoreticky. Když se tedy zrovna nesportuje, máme pro děti připravený odpočinkový program, při kterém je zábavnou formou seznamujeme se světem sportu jak u nás, tak v zahraničí (interaktivní hry, kvízy apod.) Děti mají možnost se přenést do historie a dozvědět se spoustu zajímavých informací od olympismu až po současné hrdiny sportu. Součástí je i slavnostní zakončení kempu, které vrcholí medailovým ceremoniálem.

Stravování

Pitný režim je pro děti zajištěn po celý den (voda, šťáva). Trenéři vždy dbají na to, aby děti měly doplněnou vodu v láhvi. 

Stravování probíhá 3x denně (dopolední svačina, oběd, odpolední svačina). 

Příchod a vyzvedávání dětí

Ráno je děti možné přivádět v rozmezí od 7:30 do 8:30. V odpoledních hodinách se děti vyzvedávají od 16:30 do 17:00. popř. dříve po individuální domluvě s instruktory. V případě, že si rodič dítě nevyzvedne do 17:10, bude mu účtován poplatek 1000 Kč jakožto kompenzace přesčasu instruktorů.