JSMEINLINE.CZ GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ JSMEINLINE.CZ/NALEDE/ +420 736 683 605

REGISTRACE
NA Sportovní příměstský tábor

Informace o zvoleném kempu

Sportovní příměstský tábor
5 dní
PO - PÁ 7:00 - 17:00, 29. 7. - 2. 8. 2024 (5 dní)
JUNIOR
(5-12 let)
Sokol Žižkov II., Praha
Adresa: Na Balkáně 812/21, 130 00 Praha 3-Žižkov-Praha 3

Zázemí pro sportovní příměstské kempy nám poskytují prostory sokolovny Na Balkáně Žižkov II. Sokolovna nabízí výborné sportovní zázemí a díky profesionálnímu gymnastickému sálu se na této lokalitě věnujeme zejména gymnastickým disciplínám. Mimo to si ovšem děti vyzkouší celou řadu dalších sportů. Sokolovna je dále vybavena velkou tělocvičonu pro halové sporty a tělocvičnou pro bojové sporty a tanec. Nedaleko je krásný sportovní areál Pražačka, kam se s dětmi vydáme za venkovními sporty a v případě hezkého počasí i za osvěžením na tamní koupaliště.

GYM – Gymnastický kemp se koná v sokolovně Na Balkáně Žižkov II., která nabízí výborné sportovní zázemí a profesionální gymnastický sál. Věnovat se budeme především disciplínám základní a sportovní gymnastiky, mimo to si ovšem děti vyzkouší celou řadu dalších sportů. Mezi další plánované sporty patří atletika, badminton, basketbal, bojový sport, fotbal, florbal, lakros, lukostřelba a tenis.

4 390 Kč

Letní příměstský sportovní tábor je ideální náplní volného času pro všechny děti, které jsou rády v pohybu a chtěly by si vyzkoušet a naučit se nové a zajímavé druhy sportovních aktivit.

Cílem sportovního tábora je seznámit děti s velkým množstvím tradičních i méně známých sportů pod vedením profesionálních trenérů, kteří se daným odvětvím zabývají a užít si přitom co nejvíce zábavy.

V našem programu najdete mnoho zajímavých sportovních aktivit, které si děti v rámci jednoho týdne vyzkouší a mohou tak zjistit, zda by se chtěly do budoucna některé z nich věnovat důkladněji. Mezi tyto aktivity patří např. in-line bruslení, gymnastika, lezení, florbal, badminton, basketbal, bojové sporty, netradiční hry a mnoho dalších.

Program je pro děti připraven od 7:00 do 17:00 hodin a je určený pro děti od do 12 let (skupiny se dělí dle věku).

Ranní příchod je možný mezi 7:00 – 8:30, vyzvedávání pak 16:30 – 17:00.

Cena tábora obsahuje vstupy, oběd a svačiny, pití po celý den, zapůjčení veškerého potřebného vybavení, odměny, diplomy… apod.

Platbu je potřeba provést do 14 dní – storno poplatky viz Všeobecné podmínky.

Někteří zaměstnavatelé poskytují FKSP příspěvek, pokud si přejete vystavit fakturu na zaměstnavatele, připište do poznámky u přihlášky požadované fakturační údaje.

Rovněž vybrané pojišťovny přispívají na pohybové aktivity dětí a rádi Vám na vyžádání vystavíme potvrzení o absolvování kempu.

Prosíme o přečtení následujících příloh: 

Nejdříve prosím zadejte své osobní údaje. Informace o přihlašovaném dítěti budou následovat.

Přihlašované dítě

Máte slevový poukaz?

Potvrzení přihlášky

  (Čtyři číslice, nic více. Kontrola proti robotům)