JSMEINLINE.CZ GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ JSMEINLINE.CZ/NALEDE/ +420 736 683 605

REGISTRACE
NA Sportovní příměstský tábor

Informace o zvoleném kempu

Sportovní příměstský tábor
5 dní
PO - PÁ 7:00 - 17:00, 15. 7. - 19. 7. 2024 (5 dní)
JUNIOR
(5-12 let)
VOŠ ČUS Strahov, Praha
Adresa: Vaníčkova 100/6, 160 17, Praha 6 - Břevnov

Zázemí pro sportovní příměstské kempy nám poskytují prostory VOŠ ČUS, která sídlí vedle plaveckého bazénu. Odtud se pak vydáváme na jednotlivá sportoviště v okolí. Hned vedle Strahovského stadionu je skvělý prostor pro trénink inline bruslení a další hry. Navštívíme lezecké centrum Lokal Blok na Smíchově a v případě hezkého počasí se za osvěžením vydáme na koupaliště Petynka. V případě nepřízně počasí můžeme využít nedalekou tělocvičnu na úpolové sporty.

INLINE – Inline kempy jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro zkušené bruslaře. Děti si dle vstupních bruslařských dovedností osvojí od úplných základů, jako jsou pády a vstávání, přes různé způsoby zatáčení, zastavování až po jízdu vzad, překládání či některé prvky freestylu. Mimo výuky bruslení se děti mohou těšit i na spoustu dalších sportovních aktivit. Konkrétní výčet plánovaných sportů naleznete v popisu zvolené lokality.

4 390 Kč

Letní příměstský sportovní tábor je ideální náplní volného času pro všechny děti, které jsou rády v pohybu a chtěly by si vyzkoušet a naučit se nové a zajímavé druhy sportovních aktivit.

Cílem sportovního tábora je seznámit děti s velkým množstvím tradičních i méně známých sportů pod vedením profesionálních trenérů, kteří se daným odvětvím zabývají a užít si přitom co nejvíce zábavy.

V našem programu najdete mnoho zajímavých sportovních aktivit, které si děti v rámci jednoho týdne vyzkouší a mohou tak zjistit, zda by se chtěly do budoucna některé z nich věnovat důkladněji. Mezi tyto aktivity patří např. in-line bruslení, gymnastika, lezení, florbal, badminton, basketbal, bojové sporty, netradiční hry a mnoho dalších.

Program je pro děti připraven od 7:00 do 17:00 hodin a je určený pro děti od do 12 let (skupiny se dělí dle věku).

Ranní příchod je možný mezi 7:00 – 8:30, vyzvedávání pak 16:30 – 17:00.

Cena tábora obsahuje vstupy, oběd a svačiny, pití po celý den, zapůjčení veškerého potřebného vybavení, odměny, diplomy… apod.

Platbu je potřeba provést do 14 dní – storno poplatky viz Všeobecné podmínky.

Někteří zaměstnavatelé poskytují FKSP příspěvek, pokud si přejete vystavit fakturu na zaměstnavatele, připište do poznámky u přihlášky požadované fakturační údaje.

Rovněž vybrané pojišťovny přispívají na pohybové aktivity dětí a rádi Vám na vyžádání vystavíme potvrzení o absolvování kempu.

 

E-MAIL S PODROBNÝMI INFORMACEMI odešel přihlášeným účastníkům 1.7.

Pokud jste se na kemp přihlásili později, prosím, vyžádejte si informační e-mail. 

 

Prosíme o přečtení následujících příloh: 

Nejdříve prosím zadejte své osobní údaje. Informace o přihlašovaném dítěti budou následovat.

Přihlašované dítě

Máte slevový poukaz?

Potvrzení přihlášky

  (Čtyři číslice, nic více. Kontrola proti robotům)