JSMEINLINE.CZ GYMNASTIKAPRODETI.CZ TENISPRODETI.CZ +420 736 683 605

AKTUÁLNÍ INFORMACE: Pro léto 2022 máme vypsané nové termíny! Informace v sekci LOKALITY nebo PŘIHLÁŠENÍ

REGISTRACE
NA Sportovní příměstský tábor

Informace o zvoleném kempu

Sportovní příměstský tábor
5 dní
PO - PÁ 7:00 - 17:00, 22. 8. - 26. 8. 2022 (5 dní)
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha
Adresa: Ke Kateřinkám 1400, 149 00 Praha 11-Chodov

Sportovní příměstské tábory jsou určeny pro děti ve věku od 5 do 12 let.
Základní škola Ke Kateřinkám má nově zrekonstruované venkovní sportoviště jako jsou hřiště na házenou, malý fotbal, basketbal, atletickou rovinku a další. Sportovní prostředí areálu dotváří skvěle vybavené 3 vnitřní sportovní haly, které budeme využívat k indoorovým sportům a jsou v těsné blízkosti zázemí, které pro sportovní kemp v ZŠ Ke Kateřinkám budeme využívat např. pro klidové aktivity apod.

Specifikou lokality ZŠ Ke Kateřinkám jsou především sporty v programu kempu, které odkazují na budoucí provoz Areálu Ledových Sportů více na (www.arealls.cz), jehož provoz se chystá ke spuštění již na podzim roku 2022. Mezi tyto sporty patří curling, hokej a bruslení.
3450 Kč

Letní příměstský sportovní tábor je ideální náplní volného času pro všechny děti, které jsou rády v pohybu a chtěly by si vyzkoušet a naučit se nové a zajímavé druhy sportovních aktivit.

Cílem sportovního tábora je seznámit děti s velkým množstvím tradičních i méně známých sportů pod vedením profesionálních trenérů, kteří se daným odvětvím zabývají a užít si přitom co nejvíce zábavy.

V našem programu najdete mnoho zajímavých sportovních aktivit, které si děti v rámci jednoho týdne vyzkouší a mohou tak zjistit, zda by se chtěly do budoucna některé z nich věnovat důkladněji. Mezi tyto aktivity patří např. gymnastika, lezení, florbal, badminton, basketbal, bojové sporty, netradiční hry a mnoho dalších.

Program je pro děti připraven od 7:00 do 17:00 hodin a je určený pro děti od do 12 let (skupiny se dělí dle věku).

Ranní příchod je možný mezi 7:00 – 8:30, vyzvedávání pak 16:30 – 17:00.

Cena tábora obsahuje vstupy, oběd a svačiny, pití po celý den, zapůjčení veškerého potřebného vybavení, odměny, diplomy… apod.

Platbu je potřeba provést do 14 dní – storno poplatky viz Všeobecné podmínky 2022.

Prosíme o přečtení následujících příloh:

Přihlašování bylo ukončeno.